fbpx

Sizden Gelenler


T*****

İlkem Hanım ile hayatımın en kötü dönemlerinden birinde tanıştım.
İlkem Hanım ile hayatımın en kötü dönemlerinden birinde tanıştım. Kendisiyle ilk seansımıza, beniim yoğun bir intihar etme düşüncem ile başladık. Ayrıca olup olmadık zamanlarda, hayatımı sekteye uğratan panik atak krizleri geçiriyordum. Kabus görmekten koktuğum için geceleri uyuyamıyor ve sağlıklı beslenemiyordum. İlk seanslarımızda ağlamaktan konuşamazken şimdi seanslarımız daha huzurlu ve mutlu geçiyor. Kendisi her zaman anlayışlı ve empatik olarak yaklaştı. Hayatta kalma mücadelesinden yola çıkıp kendimi keşfetme çalşmalarına varan bu yolculukta bana eşlik ettiği için kendisine sonsuz minnettarım.

S*****

Tedavim iyi geçtiği için sonlandırmak zorunda kaldım.
İlkem Hanım'dan çok çok memnunum. Kendisi çok güler yüzlü ve çözüm odaklı bir doktor, teşekkür ederim. Ben çok ağır bir durumdayken gittim. İntihar sonrasında yoğun bakımı sürecim bittiğinde gittim. Kendime ifade edecek kadar iyi hissettirdi. Şuanda sadece depresifim, gittiğimde konuşamıyordum. Şu an daha iyiyim. Tedavimi sonlandırmak zorunda, tedavim iyi geçtiği için sonlandırmak zorunda kaldım.

F***** F**

İlgisi doğru bir tercih yaptığmızı bize gösterdi.
Eşimle yaşamış olduğumuz iletişim problemleri için kendisinden danışmanlık alıyoruz. Süreçte ilkem hanım danışmanlığıyla hem bireysel hemde evliliğimiz ile ilgili farkındalık yaşadık. İlkem hanımın desteği, bize olan özenli ve nazik tavrı, ilgisi doğru bir tercih yaptığmızı bize gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ş*****

Travma sonrasında stres bozukluğu için başvurdum...
Travma sonrasında stres bozukluğu için başvurdum çok zor bir süreçten geçerken aldığı eğitimin kalitesini belli edercesine mükemmel ilerleme kaydettik daha önceki terapistlerimde aşamadığım direnci çok hızlı aştım.

B****

İyileşme süreçlerinin üzerimdeki etkisi yadsınamaz.
İlkem hanım gerçekten alanında çok başarılı bir psikolog. Anksiyete bozukluğu ve narsistik davranışlarla ilgili şikayetim sebebiyle kendisinden yardım almaya karar verdim ve seanslarımızın olumlu yönde ilerlediğini düşünüyorum. Toplamda 8 seans gerçekleştirdik. Farkındalık ve kabullenme süreçlerinin peşi sıra çözüm ve iyileşme süreçlerinin üzerimdeki etkisi yadsınamaz.

****** ****

Haftaya olan 2. seansımı sabırsızlıkla bekliyorum.
İlkem Hanım ile ilk seansımızı yaptık. İnsanı sakinleştirip rahatlatan bir yapısı var. Benim içn acil durum esnasında dahi beni sakinleştirdiğini, intihar haricinde başka çözüm yollarının da varlığını gösterdiği için teşekkür ediyorum. Haftaya olan 2. seansımı sabırsızlıkla bekliyorum.

****** ****

İlkem Hanım'a alternatifleri görmemi sağlayıp aslında korktuğum şeylerin bir açıklamasını gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

A****** B********

Florya Hastanesine arkadaşımın Seçil Hanımı önermesi ile geldik.
Florya Hastanesine arkadaşımın Seçil Hanımı önermesi ile geldik. Kızımın çok riskli bir hamileliği vardı. Kaç doktor dolaştırdı isem hiçbir doktor böyle bir riskli hastayı istemedi. Seçil Hocam ilk günden itibaren bizi o kadar güzel karşıladı ki işin de uzmanlığının haricinde bize davranışı verdiği güven, kızım yüksek tansiyon, böbrek büyümesi, şeker, kansızlık hamilelikte ne kadar risk varsa hepsini yaşadı. Seçil Hanımın sayesinde gün gün durumumuzu kontrol ederek 37 haftamıza ulaştık. Geldiğimizde kızımın tansiyonu çok yüksek bir şekilde çok riskli bir sezaryen gerçekleştirdi ve bizi Asaf Ali’mize kavuşturdu. Seçil Hocama bize gösterdiği sevgi hoşgörü ve sabır için çok çok teşekkür ederim. Ayrıca başından beri bize çok yardımcı olan güler yüzüyle davranan asistanı Merve kızıma çok teşekkür ediyorum en son bütün hastane çalışanlarına tek tek teşekkür ediyorum. Hepsi seçilmiş işini bilen insanlar. İyi ki Varsınız Florya Hastanesi!

S**** O***

Temiz bir ortamı var...
2 yıldır hastanenize gelmekteyim. Dr. Seçil Öztürk Hocamızdan ve asistanı Merve Hanım’ dan çok memnunum ilgileri konuşmaları iyi ki bu hastanede böyle değerli kişilerden hizmet alıyorum çok mutluyum ve çok teşekkür ederim her şey için. Eşim başka hastane de doğum yaptı. Çocuğumuz da dudak damak yarığı vardı ve o hastanede hiç bakılamadı çocuğun ciğerine mama kaçırmışlar sarılık oldu hatta tabiri caizse ölüsünü aldık diyebilirim. Bu hastaneye sevk edildi ve bu hastanede çocuk yoğun bakımında olan Prof. doktorumuz, Başhemşire Şefik Bey ve diğer bütün çalışan hemşireler o kadar çok ilgilendiler ki kendi çocukları imiş gibi baktılar ve hala da yatıyor. Çocuğumun durumu şu an çok iyi şükürler olsun çok ilgililer burada yazılan yazıları görüyorum birçoğu yalan geliyor çünkü ben öyle bir şey görmedim bence insanlar kendi çıkarına konuşuyor. Bilgilendirme bile yaparken 15 dakka ayırıyorlar nerdeyse her soruya ince ayrıntıya kadar cevap alıyoruz. Güleryüzleri hiç eksik değil Çocuk yoğun bakımı ve doktorları için konuşuyorum hiç şüpheniz olmasın yatırırken çıkana kadar bizim çocuğumuz denildi ve onu da bize hissettirdiler. Bu hastanede çalışan herkese çok teşekkür ederim.

M**** G**** G****

2 yıldır hastanenize gelmekteyim.
2 yıldır hastanenize gelmekteyim. Dr. Seçil Öztürk Hocamızdan ve asistanı Merve Hanım’ dan çok memnunum ilgileri konuşmaları iyi ki bu hastanede böyle değerli kişilerden hizmet alıyorum çok mutluyum ve çok teşekkür ederim her şey için.

F**** K******

Temiz bir ortamı var...
Temiz bir ortamı var ve doktorlar hemşireler burnu havada yürümüyor, sizlere değer verildiğini anlıyorsunuz.

K***** A***

Bu hastanede çalışan herkese çok teşekkür ederim.
Eşim başka hastanede doğum yaptı. Çocuğumuzda dudak damak yarığı vardı ve o hastanede hiç bakılamadı çocuğun ciğerine mama kaçırmışlar, sarılık oldu hatta tabiri caizse ölüsünü aldık diyebilirim bu hastaneye sevk edildi ve bu hastanede çocuk yoğun bakımında olan Prof. doktorumuz, Başhemşire Şefik Bey ve diğer bütün çalışan hemşireler o kadar çok ilgilendilerki kendi çocuklarıymış gibi baktılar ve hala da yatıyor çocuğumun durumu şu an çok iyi şükürler olsun çok ilgililer burada yazılan yazıları görüyorum bir çoğu yalan geliyor çünkü ben öyle bir şey görmedim bence insanlar kendi çıkarına konuşuyor. Bilgilendirme bile yaparken 15 dakika ayırıyorlar nerdeyse her soruya ince ayrıntıya kadar cevap alıyoruz. Güleryüzleri hiç eksik değil çocuk yoğun bakımı ve doktorları için konuşuyorum hiç şüpheniz olmasın yatırırken çıkana kadar bizim çocuğumuz denildi ve onu da bize hissettirdiler. Bu hastanede çalışan herkese çok teşekkür ederim.

O***** B***

Allah Razı olsun temizlikçisinden doktoruna kadar
İlk defa geldim Maşallah hijyen temizlik 10 numara Allah Razı olsun temizlikçisinden doktoruna kadar ellerinize sağlık Aşı düzen sırası ve mesafe dikkatliler. Gir, çık 60 saniye sürdü..

N***** G***

Mutluluktan kardiyoloğun yanında ağladım. Radyoloğunuz müthişti.
Annemin tüm sonuçları çıktı. Bugün Nöroloji ve Kardiyoloji hekimlerine muayene olduk. Kardiyolog açısından annemin kalbi by pass sonrasında gayet iyi çalışmakta imiş. Ayrıca karotis doppler ve kan tahlilleri istemişti. Kan tahlilleri sonucu gayet sağlıklı olduğu anlaşıldı. Şah damarlarına bakıldığında daha önceki tahlillerin aksine müspet olarak düzelme görüldü kullanılan ilaçlar sayesinde. Annemin şah damarlarına yeni bir müdahaleye gerek kalmamış!!! Sol şah damarındaki stend çok iyi çalışıyormuş. Sağ şah damarındaki plaklar da azalma eğilimi göstermiş. Nöroloji açısından ise; MR, karotis doppler ve kan sonuçları değerlendirildiğinde, hastanın geçmiş hastalıkları ile paralel olarak beyinde hafif bir hasar mevcut. Hastalıklar ve yaşlılığa da bağlı olarak demans geliştirmiş. (bunu biliyorduk). Yeni ilaç tedavisi planlandı. Kullandığı Xanax isimli ilaç bıraktırıldı. Hayal görmeleri ve davranış bozuklukları için başka ilaçlar düzenlendi.

Mutluluktan kardiyoloğun yanında ağladım. Radyoloğunuz müthişti. Tek tek bana anlatıp göstererek çekti şah damarlarının görüntülerini, kan geçişini ve debisini…

Yorucu ve zor bir gündü fakat sahiden üzerimden bir yük kalktı. Sizinle paylaşmak istedim.

Sağlıcakla kalın. N.. G.

U**** B***

Başarılarınızın devamı diliyorum.
25 Nisan da hastaneye yatış yapıp ameliyat oldum deneyimlerimi sizlerle paylaşayım kayıt bölümünde duran kişiler kan tahlili yapan hemşire ablalar 2 katta yattığım sürece benimle ilgilenen güler yüzlü hemşire ablalar beyaz kanatlı melekler sonraki süreçte odaların bakımını temizliğini yapan yürümem de yardımcı olan ablalar sonraki süreçte hastaneden çıkış işlemlerini yapan personel ve en sonunda da rapor konusunda bana yardımcı olan Aleyna hanım dahil herkese insana değer verdikleri için çok teşekkür ederim 🙏

Odalar konusunda ise odalar güzel ve temiz.

Hastanede olumsuzluk olarak tek gördüğüm şey yemekleri tad lezzet kusura bakmayın bunu beğenmedim benim gibi evine tavuk sokmayan birine 2 kez tavuk geldi 😊 geriye kalan her şey süper Başarılarınızın devamı diliyorum.

M**** G***

hepsi pırıl pırıl insanlar hepsine tekrar teşekkür ederim.
Hastane gayet iyi çalışanlar Güler yüzlü ve çok ilgili özellikle kadın doğumda Seçil hanım ve asistanı merve hanım o kadar yardımcı oldular ki çok teşekkür ederim üst katta Sibel abla bebek hemşireleri ve geri bildirim ve dönüşlerimden dolayı daha isimlerini unuttuğum temizlik görevlisi yemek dagıttan ablalar hepsi pırıl pırıl insanlar hepsine tekrar teşekkür ederim.

S**** T***

Florya hastanesinde fizik tedaviye başladım
Dört ay önce spor yaparken ayak bileğimi kırdım ve 1,5 ay ayağım alçıda kaldı ve sonrasında ayağın eski performansını eskisi gibi yürümem için fizik tedavi görmem gerekiyordu Florya hastanesinde fizik tedaviye başladım düzenli olarak fizik tedavilerime geldim ve ayağım şuanda eskisi gibi üstüne basabilmekte ve spor yapar yapabilecek performansa geldi.Tedavi sırasında bana yardımcı olan Doktor Özge hocama ve fizik tedaviyi yapan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim

T**** K***

Herkese tavsiye ederim.
Gayet ilgili ve güleryüzlü ve ilgililer. Biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

K**** D***

Diyetisyen Merve Hanım'la tanışınca çok daha iyi hissettim
Uzun bir süredir fazla kilolarımdan kurtulmaya çalışıyordum fakat birçok diyetisyenle enerjim tutmamıştı. Bu nedenle süreç uzamış ve keyifsiz bir hal almıştı. Fakat Diyetisyen Merve Hanım'la tanışınca çok daha iyi hissettim ve kısa bir sürede hedefime ulaştım. Teşekkür ederim. :)

G**** G***

alerjisi olanlar Florya hastanesini tercih etmeliler.
Bahar benim için işkence gibi geçiyor alerjim olduğundan fakat son 1 aydır o kadar rahatım ki anlatamam doktor mehmet bey sayesinde. alerjisi olanlar sürekli burnu tıkananlar gözü yaşaranlar florya hastanesini tercih etmeliler.

E**** T***

Hastane hizmeti tek kelimeyle harika.
Hastane hizmeti tek kelimeyle harika.Veznede ki sorumlumları hiç bekletmeden işlemlerimi direk haletiler.Doktor asistanlarıda bir okadar güler yüzlü doktor Meral Hanımdan da bir o kadar memnun kaldım. İyi ki Florya hastanesini seçmişim.Çevremde ki herkesede tavsiye edicem.

Ö**** D***

pcr testi yaptırdım mükemmel ilgilendiler
Hastane covid 19 önemlerine karşı temiz ve hijyenik hastane pcr testi yaptırdım mükemmel ilgilendiler teşekkürler 👏

Z**** Y***

içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz.
Son zamanlarda pandemi sürecinde doktora ve hastaneye gitmeye çekiniyor korkuyordum. Fakat Florya hastanesi aldıkları hijyen ve sosyal mesafe önlemleri çok güzel bir şekilde ayarlayıp uyguluyorlar içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

B**** D***

Küçüklükten kalan sivilce izlerim vardı...
Küçüklükten kalan sivilce izlerim vardı ve gitmediğim doktor kalmamıştı taki Yurdum Hocamla tanışana kadar onun sayesinde bütün izlerim %99 kadar geçti iyi ki gelmişim! Başarılarınızın devamını dilerim.

B**** Y***

her şeyin en iyisi sizinle olsun Florya ailemiz
İlk doğumumu Florya Hastanesi nde gerçekleştirdim. Ve iyi ki orayı tercih etmişim diyorum. Başta doktorum Seçil hanım ve asistanı Merve hanımla başladık yolculuğumuza. Bize aile oldular resmen. Çok iyi alakadar oldular herşeyimizle ve beni doğuma hazırladılar. Doğumda da ebemiz Sibel hanım ve Natali hemşire başta olmak üzere mükemmel bir ekiple hizmetinizden çok memnun kaldık. Emeğinizin karşılığı olamaz herşeyin en iyisi sizinle olsun Florya ailemiz☺️

H**** K***

her koşulda çok iyi ilgileniyorlar
Florya hastanesinin çalışanları,hemşireleri ve doktorları çok ilgili ve çok güler yüzlüler her koşulda çok iyi ilgileniyorlar ilgileri için çok teşekkür ederiz Florya ailesi!

S**** A***

Florya hastanesi ilgili personelleri ve uzman doktorlarıyla...
Florya hastanesi ilgili personelleri ve uzman doktorlarıyla sürekli takiplerimi yaptırdığım hastanedir.

G**** B***

tecrubeli guzel insanlarin oldugu bir ortam tesekkur ediyor herkese öneriyorum.
22 ekimde ameliyatim gerceklestir. Hastane yonetimi hemsireler temizlik personeli ve genel muduru ile her sekilde takdiri ve saygiyi hakeden insanlar. Hayatimda ilk kez ameliyat oldum ins.da son olur ancak evim kadar rahat ettim diyebilirim. Temiz,ilgili, tecrubeli guzel insanlarin oldugu bir ortam tesekkur ediyor herkese öneriyorum.

O**** A***

Dr Seçil hanıma teşekkür ederiz
Kadın doğum doktoru Seçil hanım ve asistanı Merve hanım güleryüzlü, bilgili ve yardimseverler. Doğum gayet başarılı ve sağlıklı gerçekleşti. Hastane personelinin ilgi ve alakası da iyiydi. Daha önce Sefaköy Medipol den hiç memnun kalmadigimiz için referansla Florya hastanesini tercih ettik. Dr Seçil hanıma teşekkür ederiz

B**** O***

Yenidoğan yogunbakıma çok teşekkür ederim..
Iyi ki bu hastanede minik kızımı doğurmuşum :) belkide başka bir yerde olsaydık kızımı kaybedebilirdim 27 haftalık bir kızım oldu ve yenidoğan yoğunbakım da 82 gun kaldi benim için cok uzucu oldu ama yenidoğan yoğunbakim hemsireleri o kadar iyi ki bir yandan bebegime bakarken diger yandan beni bile asla ihmal etmediler. Her dakika yanimda oldular. Yenidoğan başhemsiremiz o bebegime hemsirelik degil de annelik yapti her zaman dunyalar kadar sorular sordugum halde hep sabirla cevap verdi hep yanimizda oldu. Asla bebegime kendini yanliz hissettirmedi. Boyle insanlar bulmak çok ama çok zor. Sagsaglim çok ama çok güzel bi bakimla kizimi teslim aldim.. Yenidoğan yogunbakıma çok teşekkür ederim.. 🤲💜

Y**** A***

İyi ki varsınız teşekkürler
Bir hafta önce annemi sevkle yoğun bakıma yatırdık ilk gecenin sabahında moral bozukluguyla hastahane ve yogun bakım doktoru hakında iyi düşünmemiştim ama bugün annemi cıkardık annemlede konuştuk bana iyi baktılar dedi. Sonradaki zamanlarda bende anladım yanıldıgımı

ALLAH CC razı olsun bütün çalışanlarından

İyi ki varsınız teşekkürler

Y**** E***** G****

İyi ki varsınız!
Sayın Hastane Yönetimine, oğlum E…G.. 'in 25/05 /2021 tarihinde Op. Dr ...... tarafından yapılan başarılı Burun ameliyatı ve sonrasındaki süreçteki ilgi ve alakaları için ve başta asistanı Esin Hanım olmak üzere 2.kattaki 200 numaralı odalara hizmet veren güler yüzlü hemşire hanımlara ve hizmetlilere, yemek servisi veren personellerin her birilerinin emekleri için ayrı ayrı teşekkürlerimi saygı ve sevgilerimle arz/rica ederim, İyi ki varsınız!

Ş****** S*****

Hem hastanenize hemde doktorlarına hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum
Florya hastanesi size minnettarım, emeğiniz için teşekkür ederim. Hastanenizde 25 gün yoğun bakımda kaldım çok büyük emekler verildi. Allah hepinizden razı olsun 🌹🌹 Hem hastanenize hemde doktorlarına hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

.


Tüm hakları saklıdır FLORYA HASTANESİ